0 ingatlan versenyképes áron!

Karrier

Állást kínálunk
'Ingatlan értékesítő', 'Ingatlan referens' pozícióra,
a budapesti Városligeti Irodába
VII. ker. Damjanich u. 25/a).

Kommunikatív és magabiztos ingatlanértékesítőket keresünk,
akik szeretik a magas jövedelmet
és hajlandóak ezért keményen megdolgozni.

Feladatok:

  • - új megbízások felkutatása, szerződések kötése,
  • - folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • - ingatlanok bemutatása
  • - szerződéskötéshez kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások:

  • - kiváló kommunikációs képesség és magabiztos fellépés,
  • - motiváció és aktivitás,
  • - vállalkozói szemlélet,
  • - felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • - minimum középfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • - versenyképes, teljesítményarányos jövedelem,
  • - negyedévente bónuszok biztosítása
  • - folyamatos képzés,
  • - telefonkészülék és Vodafone flotta Micro SIM kártya biztosítása,
  • - jó munkahelyi környezet és légkör,
  • - valóságos csapatmunka,
  • - kötetlen munkaidő, önállóság,
  • - üzlettámogató vezetés.

Ha magadra ismertél, akkor mi Téged keresünk!

Várjuk jelentkezésedet Életrajzzal az alábbi elérhetőségen:

Nagy Ferenc irodavezető
Belváros Ingatlan Hálózat Városligeti Iroda
1071 Budapest VII. Damjanich u. 25/a
Mobil: +36 70 978 8284
e-mail: f.nagy@belvaros-ingatlan.hu